Skrzynka narzędziowa warsztat garaż 54,6x38x19,4 cm Czarny

EAN: 5903766913872

175,33 zł
Brutto
 • Skrzynka narzędziowa o wymiarach 54,6x38x19,4 cm
 • 2 ergonomiczne rączki z ABS;
 • Możliwość transportu w poziomie i w pionie;
 • Korpus z tworzywa sztucznego o podwyższonej wytrzymałości;
 • Przestronna komora posiada 6 wyjmowanych kubełków i 2 przekładki;
 • W pokrywie:
  - 2 organizery z przeźroczystymi pokrywami, 8 regulowanych przegródek,
  - miara,
  - wewnątrz 2 organizery na śrubokręty;
 • Niezbędna w każdym profesjonalnym czy amatorskim warsztacie
Ilość

 

Dane kodowane są za pomocą SSL

 

Darmowa dostawa powyżej 300 zł

 

Zwroty do 30 dni

Jeśli jesteś zapalonym majsterkowiczem i nie wyobrażasz sobie żeby Twoje narzędzia walały się gdzie popadnie, to z pewnością docenisz Skrzynkę organizer na narzędzia, która zapewni im pewny transport. Niezwykle ładowna i odporna na nacisk.

Wykonanie z tworzywa sztucznego o podwyższonej wytrzymałości nie pozwala na odkształcanie się korpusu ani konstrukcji ścian. Dodatkowo dwie ergonomiczne rączki z ABS zapewnią nie tylko stabilność i solidny uchwyt w trakcie przemieszczania ciężkich narzędzi ale również możliwość transportu w pionie i poziomie.

Dużą zaletę stanowi przestronna komora której wielkość można dowolnie dostosować do swoich potrzeb dzięki dwóm wyjmowanym przekładkom. Ich zastosowanie pozwala na utworzenie nawet do trzech przegródek. Dodatkowo skrzynka posiada sześć wyjmowanych „kubełków” stanowiących kolejny plus w segregowaniu zawartości.

Lita uszczelka zapobiega dostawaniu się do środka skrzynki wody i pyłów. Zapięcia o dużej wytrzymałości ze stali ocynkowanej nie pozwolą na niekontrolowane otworzenie się skrzynki a dwa konektory łączenie z innymi elementami z tego systemu. W pokrywie znajdują się dwa organizery, każdy z czterema przegródkami zabezpieczone przezroczystymi pokrywkami. Na zewnątrz skrzynki znajduje się miara. Po wewnętrznej stronie pokrywy znajdują się dwa organizery na śrubokręty.

Idealna na prezent dla każdego mężczyzny, który ceni sobie solidność i wytrzymałość

botle
PRO-KXB604020F
5903766913872

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)